INTERGACJA NA SPORTOWO

28 października 2016r. klasa Id próbowała swoich sił na kręgielni w Galerii Rosa. Wizyta w kręgielni została sfinansowana z nagrody ufundowanej przez Radę Rodziców za zajęcie I miejsca na otrzęsinach klas pierwszych. W zabawę zaangażowali się wszyscy uczestnicy łącznie wraz z wychowawczynią Panią Marzeną Góraj – Gut. Było pełno śmiechu podczas współzawodnictwa. Bardzo miło spędziliśmy czas. Na pewno „wizytę” na kręgielni jeszcze powtórzymy.

Bieszczady 2016

Wycieczka w Bieszczady w dniach 31.05 - 3.06.2016. Poniżej galeria foto...

A tu można obejrzeć zdjęcia wykonane przez uczestników wycieczki...

Wycieczka do Sobanic

Dnia 13 maja (piątek J) uczniowie klas: 3e, 3c i 2e wybrali się wraz z p. W. Klonowską, p. M. Góraj-Gut i p. K. Pudzianowską na wycieczkę do Sobanic, do Centrum Aktywnego Wypoczynku.

Pobyt był bardzo udany! Młodzież miała okazję wykazać się sprytem, sprawnością fizyczną i odwagą. Humory dopisywały wszystkim! Uczestnicy zjeżdżali z kilkumetrowej wieży, wspinali się po ściance alpinistycznej, przechodzili
po mostach linowych, strzelali z łuków oraz z wiatrówek, jeździli quadami, poszukiwali skarbu z mapą, zwiedzali unikalny Dom Afrykański i wioskę Kuanjamo, walczyli w strojach sumo.

Mistrzowie sportu, motoryzacji, łucznictwa i poszukiwacze skarbów otrzymali dyplomy.

Na zakończenie wspólnej zabawy uczniowie upiekli przy ognisku kiełbaski.

Wszyscy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni i zrelaksowani, wrócili wieczorem do domu.

Fotorelacja z wycieczki do Warszawy

Wycieczka odbyła się w dniu 4 grudnia 2015, byliśmy na spacerze po Starym Mieście i w Centrum Nauki Kopernik. Fotografie wykonała uczennica klasy 2a Marzena Grzegorczyk. Na wycieczce były klasy 2a i 3a, wraz z opiekunami Pani Iwona Rasztabiga, Pani Joanna Dąbrowska i Pan Paweł Szczęsny.

Galeria z wycieczki

Cetniewo 2015

Uczniowie klas 1a, 2a, 3a wraz z opiekunami wspominają czas spędzony na wycieczce :)