SŁODKIE PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT BOŻONARODZENIOWYCH 2016

To lubimy!!!

Cały grudzień świetlica pachnie korzennymi przyprawami i suszonymi pomarańczami. Uczniowie pieką pierniki, które ozdobią nasze szkolne choinki. Jest to dobry czas na pokazanie swoich talentów kulinarnych, dekoratorskich, organizacyjnych. Wszyscy wykazują ogromne zaangażowanie. Dziękujemy, że tak licznie wsparliście tę akcję dostarczając składniki potrzebne do wykonania ciastek.

Zobaczcie fotorelację autorstwa Marzeny Grzegorczyk :)

Kreatywna świetlica

KLUB 22 to miejsce szczególne w szkole. Tutaj każdy może znaleźć chwilę wytchnienia między kolejnymi godzinami ciężkiej pracy na lekcjach. Podczas przerwy słuchamy muzyki (każdy może być DJ-em), pijemy pyszną herbatę owocową, robimy tosty. Zdarza się, że muzyka porywa wszystkich do zabawy i wtedy jest SUPER!!!
Klub 22 to również miejsce w którym możemy działać kreatywnie, rozwijać swoje zainteresowania, integrować się i realizować własne pomysły. Na zajęciach pozalekcyjnych zajmujemy się przygotowaniem dekoracji na różne szkolne imprezy, wykonujemy prace plastyczne (kartki okolicznościowe, plakaty i in.), robimy wypieki (pierniki świąteczne były ozdobą choinkową w całej szkole), organizujemy akcje w szkole (walentynkowy koncert na dużej przerwie). Zapraszamy wszystkich do kreatywnej zabawy!

UBIERAMY CHOINKĘ NA RADOMSKIM RYNKU

W tym roku nasza choinka była naprawdę piękna i choć nie zdobyliśmy nagrody to z pewnością otrzymaliśmy największe uznanie publiczności. Po ogłoszeniu werdyktu natychmiast została rozebrana przez przechodniów. Każde dziecko chciało mieć milutki pomponik, a inni zachwycali się naszymi piernikami i suszonymi pomarańczami.

MIKOŁAJKI 2015

Mikołaj wie, co dla nas dobre. Nie ma nic lepszego w szkole jak kawałek czekoladowej przyjemności. Od razu wszystkim podniósł się poziom endorfin i dobry nastrój towarzyszył nam do końca dnia. Czekolada łagodzi stres, nawet ten o kaloriach:)

ANDRZEJU, ANDRZEJU NASZ DOBRODZIEJU DOBRĄ WRÓŻBĘ DAJ!

Niegdyś wróżby andrzejkowe miały charakter matrymonialny i przeznaczone były tylko dla niezamężnych dziewcząt. Obecnie jest to wspaniała okazja do niezobowiązującej zabawy gromadzącej młodzież obojga płci. Poza tym młodzi „wróżbici” mają dobrą okazję wykazać się kreatywnością i znajomością staropolskich zwyczajów, a uczestnicząca młodzież (klasy I)  może wspólnie dobrze się bawić i jeszcze lepiej poznać.

Zresztą zobaczcie sami.

Integracja w KLUBIE 22/2015

Początek roku szkolnego zawsze skupia naszą największą uwagę na uczniach klas pierwszych. Wszyscy staramy się aby szybko zaaklimatyzowali się w nowej szkole, poczuli się w niej bezpieczni i szczęśliwi. Uczniowie starszych klas przygotowują zajęcia podczas których wszyscy możemy się lepiej poznać. Zaznajamiają ze zwyczajami świetlicy szkolnej, z jej ciekawą ofertą i kalendarzem imprez, które stały się już tradycją w naszej szkole.

WALENTYNKI 2015

Jak co roku był to dzień, w którym w sposób szczególny okazywaliście sobie sympatię za pośrednictwem poczty walentynkowej. W rolę listonosza wcieliła się Julia Solecka (IID) a pomagali jej w tym miłym zajęciu Julia Ziembicka (IIE) i grupa naszych niezawodnych fotoreporterów Marysia Żłobecka (IIE) i Kuba Kord (IE).

KONKURS WALENTYNKOWY

Nieodłącznym elementem Walentynek był konkurs na najciekawszą kompozycję o tej tematyce. Nagrodę otrzymali Magda Marszałek (IIF), Natalia Sułek (IF) i Grzegorz Kamiński(IA).

Wszystkim serdecznie gratulujemy. Koniecznie zobaczcie naszą fotorelację.

Integracja w KLUBIE 22

W świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia dla wszystkich klas pierwszych. Uczniowie mieli okazję się przedstawić, powiedzieć coś o sobie, wspólnie pobawić. Zapoznali się ze zwyczajami panującymi w naszym klubie oraz z programem imprez na ten rok szkolny.

Zajęcia prowadziły uczennice z klasy trzeciej: Julia Glińska, Julia Jakubowska, Marta Marczewska, Ania Czyżyka. Atrakcją spotkania była nauka tańca, który będzie królował na kolejnej imprezie dla pierwszoklasistów – Otrzęsinach.