Kronika piłki siatkowej

Absolwenci PG nr 22- Reprezentanci Polski w piłce siatkowej:

1. Drewin Marcin   2002/2003 kadra kadetów

2. Kwieciński Paweł 2004/2005 kadra kadetów

3. Grzechnik Bartłomiej 2008/2009 kadra juniorów

4. Wachnik Jakub 2008/2009 kadra juniorów

5. Zugaj Łukasz 2008/2009 kadra juniorów

6. Faryna Rafał 2009/2010 kadra kadetów

7. Michał Moniak 2012/2013 kadra kadetów

8. Rybicki Jakub 2013/2014 kadra kadetów

Absolwenci PG nr 22- Reprezentanci woj. mazowieckiego w piłce siatkowej:

1. Kucharski Konrad 2003/2004

2. Koryciński Bartłomiej 2005/2006

3. Obremski Marcin 2005/2006

4. Sąpór Damian 2006/2007

5. Płaskociński Damian 2007/2008

6. Jedraszek Michał 2008/2009

7. Sroczyński Jakub 2008/2009

8. Kamiński Marek 2008/2009

9. Sołśnia Piotr 2008/2009

10. Sławicki Hubert 2008/2009

11. Słomka Artur 2009/2010

12. Piotrowski Piotr 2010/2011

13. Gęborys Karol 2011/2012

14. Jaskulski Kacper 2012/2013

15. Szcześniak Mateusz 2012/2013

16. Wdowczyk Bartłomiej 2013/2014

 Szczególne osiągnięcia reprezentacji chłopców w halowej piłce siatkowej

- II miejsce IV i VI miejsce w Ogólnopolskich Gimnazjadach Młodzieży (mistrzostwa Polski szkół)

- 2 złote, 2 srebrne i 4 brązowe medale Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Szczególne osiągnięcia reprezentacji chłopców w plażowej piłce siatkowej

- 7 złotych i 2 srebrne medale Radomskiej Olimpiady Młodzieży

Osiągnięcia reprezentacji chłopców PG nr 22 w piłce siatkowej

Rok Szkolny 2001/2002

IV miejsce w Mistrzostwach Radomia

Skład drużyny:

Bartel Piotr, Drożyk Łukasz, Gęsior Jakub, Joczyński Mateusz, Kucharski Konrad, Sapanowski Paweł, Słodki Mikołaj, Stachurski Michał, Drewin Marcin, Bojarski Mariusz, Borucki Patryk, Malinowski Aleksander

Rok szkolny: 2002/2003

II miejsce w Mistrzostwach Radomia

IV miejsce w finale Powiatu Radomskiego

Skład drużyny:

Bartel Piotr, Kucharski Konrad, Stachurski Michał, Słodki Mikołaj, Gąsior Jakub, Jączyński Mateusz, Saganowski Paweł, Kwieciński Paweł, Kaleta Michał, Matejek Szymon, Drewin Marcin

Rok szkolny: 2003/2004

II miejsce w Mistrzostwach Radomia

II miejsce w finale Powiatu Radomskiego

IV miejsce w VI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Radomiu

Skład drużyny:

Bartel Piotr, Stachurski Michał, Kucharski Konrad, Słodki Mikołaj, Gąsior Jakub, Kwieciński Paweł, Kaleta Michał, Chrebak Mariusz, Amanowicz Ernnest, Matejek Szymon, Saganowski Paweł, Jączyński Mateusz, Koryciński Bartłomiej, Słomczyński Michał

Rok szkolny: 2004/2005

I miejsce w I Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

I miejsce w finale Powiatu Radomskiego

II Miejsce w VII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Siedlcach

Skład drużyny:

Koryciński Bartłomiej, Ranecki Wojciech, Obremski Marcin, Sąpór Paweł, Sętkiewicz Bartosz, Jędrzejewski Wojciech, Kwieciński Paweł, Amanowicz Ernerst, Rychtelski Hubert, Peterman Paweł, Lechmio Mariusz, Słomczyński Michał

Rok szkolny: 2005/2006

I miejsce w II Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

I miejsce w finale Międzypowiatowym

III miejsce w VII Mazowieckich Igrzyskach Szkolnych

I miejsce w Szkolnej Lidze Siatkówki

I miejsce w II Radomskiej Olimpiady Młodzieży w plażowej piłce siatkowej

Skład drużyny:

Gołębiewski Norbert, Sąpór Damian, Sąpór Paweł, Koryciński Bartłomiej, Rychtelski Hubert, Obremski Marcin, Ranecki Wojciech, Szczepański Krystian, Stępień Wojciech, Jędrzejewski Wojciech, Sętkiewicz Bartosz, Peterman Paweł

Rok szkolny: 2006/2007

I miejsce w III Radomskiej Olimpiady Młodzieży Szkolnej

I miejsce w finale Powiatu Radomskiego

IV miejsce w IX Mazowieckich igrzyskach Młodzieży

II miejsce w III Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży Szkolny w plażowej piłce siatkowej

Skład drużyny:

Szczepanik Andrzej, Potrząsaj Filip, Głód Wojciech, Skowron Piotr, Szczepański Krystian, Sąpór, Damian, Gołębiowski Norbert, Kot Karol, Markiewicz Damian, Płaskociński Damian, Wachnik Jakub, Waśkiewicz Marcin

Rok szkolny: 2007/2008

I miejsce w IV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

I miejsce w finale Powiatu Radomskiego

III miejsce w X Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

I miejsce w IV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w plażowej piłce siatkowej

Skład drużyny:

Potrząsaj Filip, Filipowicz Paweł, Płaskociński Damian, Skowron Piotr, Kot Karol, Zugaj Łukasz, Grzechnik Bartłomiej, Kamiński Marek, Jakubiak Krzysztof, Deja Wojciech, Sołśnia Piotr, Głód Wojciech

Rok szkolny: 2008/2009

I miejsce w V Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

I miejsce w finale Powiatu Radomskiego

I miejsce w XI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

II miejsce w V Ogólnopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Radomiu

I miejsce w V Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w plażowej piłce siatkowej

Skład drużyny:

Stawicki Hubert, Grzechnik Bartłomiej, Jakubiak Krzysztof, Kamiński Marek, Sołśnia Piotr, Zugaj Łukasz, Wachnik Jakub, Sroczyński Jakub, Jędraszek Michał, Słomka Artur, Faryna Rafał, Przeklasa Jan, Deja Wojciech, Szymczyk Robert

2009/2010

I miejsce w VI Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

I miejsce w finale Powiatu Radomskiego

I miejsce w VI Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w plażowej piłce siatkowej

III miejsce w XII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

 

Skład drużyny:

Faryna Rafał, Słomka Artur, Przeklasa Jan, Piotrowski Piotr, Kalenik Rafał, Filipowicz Piotr, Berezowski Piotr, Jędrzejewski Emil, Kaczmarczyk Adrian, Majchrzak Dominik, Sułek Kamil, Szymczyk Robert

Rok szkolny: 2010/2011

I miejsce w VII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

I miejsce w finale Powiatu Radosmkiego

III miejsce w XIII Mazowieckich Igrzyskach Szkolnych

I miejsce w VII Radomskiej Olimpiadzie w plażowej piłce siatkowej

Skład drużyny:

Filipowicz Piotr, Sobański Bartłomiej, Firlej Jan, Kalenik Rafał, Gędaj Bartłomiej, Gęborys Karol, Korwin-Pawłowski Tobiasz, Chudzik Daniel, Surmacz Konrad, Bugajski Patryk, Piotrowski Paweł, Szcześniak Mateusz

 

2011/2012

I miejsce w VIII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

I miejsce w finale Powiatu Radomskiego

I miejsce w XIV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Nadarzynie

VI miejsce w VIII Ogólnopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Kołobrzegu

I miejsce w VIII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w plażowej piłce siatkowej

 

Skład drużyny:

Chudzik Daniel, Firlej Jan, Gęborys Karol, Korwin- Pawłowski Tobiasz, Surmacz Konrad, Jaskulski Kacper, Szcześniak Mateusz, Dąbrowski Piotr, Moniak Michał, Pietras Piotr, Strzelecki Jakub, Zając Jakub, Kwarciany Tomasz, Pożyczka Maciej

2012/2013

I miejsce w IX Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

I miejsce w finale Powiatu Radomskiego

II miejsce w XV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Płocku (Gozdowo)

IV miejsce w IX Ogólnopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Radomiu

I miejsce w IX Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w plażowej piłce siatkowej

Skład drużyny:

Jaskulski Kacper, Szcześniak Mateusz, Moniak Michał, Strzelecki Jakub, Kwarciany Tomasz, Dąbrowski Piotr, Zając Jakub, Pożyczka Maciej, Rybicki Jakub, Wilk Cezary, Kalbarczyk Oskar, Drab Łukasz

2013/2014

I miejsce w X Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

I miejsce w finale Powiatu Radomskiego

I miejsce w XVI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Radomiu

IV miejsce w X Ogólnopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Kołobrzegu

Skład drużyny:

Pożyczka Maciej, Wilk Cezary, Wdowczyk Bartłomiej, Kalbarczyk Oskar, Bańcer Przemysław, Rybicki Jakub, Drab Łukasz Leszczyński Adam, Stanke Filip, Żyła Jędrzej, Wrzesień Adrian, Domagała Konrad, Sławiński Daniel, Osiński Jakub